Çanta Hakkında Faydalı Bilgiler ve Sık Sorulan Sorular

Her sene ve her sezon ister istemez bazı modeller öne çıkar, bazı tasarımcılar da tasarımın sınırlarını zorlayarak alışılmadık çizgilerle sürpriz yapar. 2019 kadın çanta trendlerinde bizi şaşırtıcı detaylar bekliyor!

1. Kolye çantalar

Kolye çantalar bu senenin küçük ama iddialı modelleri. Estetik detaylar ve fonksiyonellik bir arada sunuluyor.

2. Klipsli çantalar

Bozuk paralarımızı sakladığımız o eski günlerdeki gibi… Alışkın olduğumuz klipsli mini çantalar alışkın olmadığımız büyüklükleriyle çok konuşulacak.

3. Transparan çantalar

Bahar ve yaz mevsimlerinde çokça şeffaf çanta göreceğiz. Tam “içi neyse dışı da o” olanlara göre modeller hayatımızda yerini almaya başladı bile.

4. İkili çantalar

İtiraf edelim, bir çantaya hiçbirimiz sığmıyoruz. İkili takılabilen birbiriyle uyumlu çantalar hepimizin eşyalarını derleyip toplayacak, herkesin işine gelecek gibi gözüküyor.

5. Küre çantalar

Modern sanat olur da modern çanta olmaz mı? Göz alıcı tasarımları ve farklı boyutlarıyla küre çantalar sihirli anılarınızı taşıyacak.

6. Vintage çantalar

Anne, anneanne dolapları dökülmeye başlansın! Bakımlı vintage çantalar sayesinde sade kombinler göz alıcı detaylarla tamamlanacak.

7. Deniz kabuğu çantalar

Gardırobunu, aksesuarlarını, çantalarını yaza adayanlara… Yazın tüm enerjisini çantasında taşımak isteyenlerin öncelikli tercihi deniz kabuğu formundaki çantalar olacak.

8. Tüylü çantalar

Yumuşak yumuşak, tatlı tatlı… Herkeste en az bir tane olmalı.

9. Kemer çantalar

Stil sahibi şehirli kadının vazgeçilmezi olacak bir model… İlgi çekici, havalı, pratik ve genç…

Yukarıda çanta modellerine ve daha fazlasına ulaşmak için ecanta.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.