Çanta Hakkında Faydalı Bilgiler ve Sık Sorulan Sorular

Stilinin tamamlayıcısı çantana karar veremediysen, kafan karışıksa ya da kombinine ne tarz bir çanta uyar bilemiyorsan örneklerle desteklediğimiz çanta terminolojisi içeriğini okumanı öneririz.

Clutch: Genellikle özel organizasyon ya da davet kostümleriyle kullanılan, boyut ve yapı olarak cüzdana benzeyen çantalardır. Zarf şeklinde ve kilitli şekilde olanları, elde ya da bileğe takılarak taşınan türleri vardır. Yanınıza sadece cüzdan, telefon ve anahtar almanız gerektiğinde pratiklik açısından ideal bir modeldir.

Clutch Çanta Modelleri

Clutch sınıfına giren gece çantası modellerimize göz atmak için: https://www.ecanta.com.tr/kadin-gece-cantasi

Clutch sınıfına giren portföy çantası modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/kadin-portfoy-cantasi

Evrak Çantası: İş hayatında aktif kadın ve erkeklerin bilgisayar, defter, dosya vb. eşyalarını taşımak için kullandığı yatay ya da dikey dikdörtgen şeklinde olan çantalardır. Elde kulpla taşınabilen ya da omuz askısı bulunan, evrakları düzenli ve sağlam taşımak için tercih edilen çanta türüdür.

Evrak Çantası

Laptop ve evrak çantası modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/laptop-ve-evrak-cantasi

Askılı Çanta: Günlük kullanımlarda en çok tercih edilen ve kullanışlı yapısıyla hayatı kolaylaştıran çanta türüdür. Çok bölmeli olanları, taşınan eşyaları organize etmek için oldukça avantajlıdır. Uzun askılı çanta modelleri çapraz da taşınabilme avantajıyla tercih edilebilir.

Askılı Çanta Modelleri

Askılı çanta modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/kadin-kol-cantasi

Çapraz askıyla kullanabileceğiniz askılı çanta modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/kadin-capraz-askili-canta

Bel çantası: Askısı bele takılabilen küçük çanta türüdür. Minimum eşya, maksimum verim isteyenler için vazgeçilmezdir. Yazın tatilde veya günü rahat geçirmek istediğinde en kullanışlı çözümdür.

Bel Çantası

Bel çantası modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/kadin-bel-cantasi

Sırt çantası: Spora, okula giderken, bazen de seyahat ederken kullanılan, genellikle büyük bir bölmesi, ek olarak küçük bölmeleri de olan, sırtta rahatlıkla taşınabilen çanta türüdür. Günlük hayatta spor kıyafetlerle de rahatça kullanılabilen, eşyalarınızı düzgün organize etmenize yardımcı olarak avantaj sağlar.

Sırt Çantası

Sırt çantası modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/spor-ve-sirt-cantasi

Seyahat Çantası ve Valiz: Tatile giderken ya da tek günlük bir iş seyahatinde eşyaların kolayca taşınabileceği, boyut çeşitlilikleriyle ihtiyaca yönelik kullanılan türdür. Kumaştan, yumuşak formlu ya da korunaklı ve sert alternatifleriyle yolculuklarda kolaylık sağlar.

Valiz

Seyahat çantası ve valiz modellerimize göz atmak için:

https://www.ecanta.com.tr/seyahat-ve-valiz